Namo projektas -148 m² ID 111

Vienbutis vieno aukšto

Vieno aukšto namas

Vieno aukšto namo projektas

Vieno aukšto namo planas


Modernus ir elegantiškas namas gali būti puikiu pasirinkimu ką tik sukūrusiems šeimą jaunavedžiams, jaunai šeimai turinčiai mažamečių vaikų ar į savarankišką gyvenimo kelią išleidusiems atžalas sutuoktinių porai.


- Bendras plotas: 148 m² ( 13 m. x 17 m. ) ;

- 3 Miegamieji kamb. ( 17 m²,  12 m², 12 m²) ;

- Bendra virtuvė - valgomasis ( 37 m² );

- 2 san. magai ( 2 m²,  7 m² ) ;

- Garažas  ( 22 m² );

- Dvišlaitis stogas;


 Naujovių ir išsiskiriančių architektūrinių sprendimų mėgėjams, patiks du skirtingus stogo aukščius turintis gyvenamasis namas, o prie namo prijungtas pakankamai erdvus patrauklia danga išklotas plotas leis pagal savo norus sukurti jaukią poilsio zoną lauke. Prie bendro nterjero priderintas staliukas su kėdėmis ar patogiais gultais taps puikia terasa, leidžiančia pasimėgauti šiltais vasaros vakarais su šeima ar draugų būriu.

Vieno aukšto namo projekte įkurdintos visos patogiam gyvenimui reikalingos patalpos. 148 kv. m. apimantis namas turi 3 kambarius, svetainę/valgomąjį, virtuvę, sandėliuką, koridorių, atskirose patalpose esančius vonios kambarį ir WC, katilinę, tambūrą ir garažą. Kuris kambarys taps miegamuoju, kuris darbo kambariu ar vaikų privačia erdve, priklauso nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.

Mūsų suprojektuoto vieno aukšto gyvenamo namo projekto privalumai, neleidžiantys abejoti jo patogumu ir funkcionalumu:

  • Lengvai keičiamas namo projekto išplanavimas.
  • Energetinis taupumas bei galimybė statybos naudoti ekologiškas medžiagas.
  • Puikiausiai tinkamas ir mažesnio dydžio sklypui.
  • Šviesių spalvų namo apdaila sudaro prabangos ir didelių erdvių vaizdą.
  • Tokio namo išlaikymas gana ekonomiškas.
  • Pakankamai erdvus garažas talpina ne tik automobilį, bet ir daugelį jo priežiūrai reikalingų detalių ar kitų aplinkos tvarkymui reikalingų įrenginių.

Jums pasirodė mūsų projektas išties vertas dėmesio? Puiku! Tuomet susisiekite su mumis ir aptarsime visas detales nuo A iki Z.

Visi namų projektai